Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Nakliyat sektörünün en iyileri arasında yer alan Bursa Delta Nakliyat, evden eve, ofisten ofise, işyerlerinden işyerlerine transfer alanında hizmet vermekte olan ve daha nitelikli hizmet anlayışı ile donanımını geliştirerek her geçen gün sektöründe büyüyen bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm teknik altyapısı ile hizmet sunmakta olan firmamız, her türlü nakliyat faaliyetlerini üst düzey bir titizlik ile gerçekleştirmekte ve paydaşlarımızın bize duymuş olduğu güveni koruyarak varlığını güçlendirmektedir. Kuruluşumuzun ilk günlerinden bu güne yer aldığımız nakliyat sektöründeki gelişmelerin her birinin takipçisi olarak hizmet alanımızı Bursa ve çevresinde yaygınlaştırdık. Tecrübelerimiz ile Türkiye’nin diğer illerine, şehir içi ve de şehirlerarası eşya transferi hizmeti sunmaktayız.

Firmamızda kullandığımız araçlarımızı eşya taşımaya göre dizayn ettirdik; yani taşıma sırasında sarsılma olmadan taşıyoruz. Firmamızda hizmet vermekte olan 30 elemanımız bulunmaktadır. Kullandığımız tüm malzemelerimizi kaliteli malzemelerden seçmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuz, en iyi Bursa evden eve nakliyat firması olup yükselerek en tercih edilir konuma gelmeyi, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sektörünün en iyisi olmayı, diğer nakliyat firmaları ile de dostane ilişkiler kurarak paylaşımlarını arttırmayı ve insan yaşamına faydalı ülke ekonomisine katkıda bulunan bir marka olmayı amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Bursa Delta Nakliyat olarak vizyonumuz, profesyonel kalitede hizmet üretmek ve sunmak, bunun için de sürekli gelişmelerin takipçisi olarak kuruluşumuzun teknolojik entegrasyonunu sağlamak ve maksimum mükemmelliği ve yüksek verimliliği yakalamaktır. Eşya taşımacılığı sektörümüzde verdiğimiz hizmetten müşterinin memnun kalması, çevre ve insan kaynaklarına karşı duyarlılık, açıklık, sürdürülebilirlik ve paydaşlar ile net iletişim ile etkin bir ekip çalışması ise temel değerlerlerimizdir.

Ücretsiz Keşif Talep Edin ve Fiyat Teklifi Alın!