Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bursa asansörlü taşımacılık hizmeti; eşyaların yüksek binalardan taşınmalarda kullanılan sistemin adıdır. Eskiden ev eşyaları yüksek binalardan elemanların sırtında merdivenlerden indirilerek araca yüklenirdi. Bu şekilde taşıma esnasında eşyaların çarpma ve çizilme gibi durumları çok olurdu. Ayrıca müşterinin taşınma süreci günler alabiliyordu. Halen bu taşıma yöntemlerini kullanan ucuz nakliye firmaları vardır. İnsanların bu taşıma firmalarından hizmet aldıklarında pek çok sıkıntılar ile karşılaşabiliyor ve mağdur olabiliyorlar.

Güvenilir Asansörlü Taşımacılık

Bursa Delta Nakliyat ile asansör sistemimiz tüm şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarda bu sistemi kullanmaktayız. Asansör sistemi ile taşınan tüm eşyalar hiçbir risk olmadan güvenli şekilde taşınıyor. Bursa şehir içi asansörlü taşıma hizmeti ile paketlenmiş eşyaları yüksek binalardan kolaylıkla indirme ve çıkartma işlemini yapmaktayız. Bu şekilde yapılan taşıma hizmeti aktif olarak işlemin de daha kolay ve çabuk yapılmaktadır.

Bursa Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık

Firmamız şehirler arası hızlı bir şekilde yeni evinize taşınabilmeniz için hassas ve hızlı olarak hizmet vermektedir. Firmamızın bünyesinde çalışan elemanlarımızın tecrübesi ve deneyimi ile müşterilerimizin memnuniyeti giderek artmaktadır. Elemanlarımız yıllardan beri firmamızda çalışan ve hizmet veren elemanlardır. Firmamız eşyalarınızı taşırken aldığımız sorumluluğu bilerek en hassas şekilde paketleme ve taşıma yapar.

Bursa Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Gelişmekte olan Türkiye’mizde bütün şehirlerde yüksek binaların boy göstermesi, taşıma sektöründe yükselen binalar karşısında kendini geliştirerek değişik taşıma sistemlerinin kullanılmasına yol açmıştır. En yüksek binalara uzanabilen asansör sistemleri ile dikkatli ve hassas bir şekilde 200 kiloya yakın taşıma kapasitesi olan asansör sistemi ile eşyaların araca indirme işlemi yapılmaktadır. Taşımanın hızlı bir şekilde yapılarak müşterimizin yeni evine taşıma işlemi şehirler arası olduğu için iki günü alan zaman içerisinde taşınması tamamlamış olur.

Montaj ve kurulum hizmeti
Firmamızın uzman elemanları ile montaj ve kurulum işlemini yapmaktayız. Montaj ve kurulum eşya taşıma işlerinde gerekli olan işlemlerden biridir. Beyaz eşyaların sökülmesi ve tekrar yeni evde kurularak aktif hale getirilmesi işi, işinin ehli elemanlarımız ile yapılmaktadır. Müşterimiz hiçbir şeye elini sürmeden, sadece özel eşyalarını toplar; geriye kalan bütün işleri firmamız en iyi şekilde yapacaktır.

Ücretsiz Keşif Talep Edin ve Fiyat Teklifi Alın!